מידוף קל

פתרונות אחסון קומפקטוס
יצירת קשר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מידוף קל

אנחנו בקומפקטוס עין החורש מעניקים פתרונות אחסון לכל הדורש. למעלה משישים שנה אנו בונים מדפים ממידוף קל ועד מידוף תעשייתי כבד. יש לנו את כל הפתרונות עבורכם. אנחנו עובדים בכל התחומים ומעניקים פתרונות מגוונים בעבור כולם: פתרונות אחסון ומידוף למשרדים, מוזיאונים וארכיונים, ספריות, חנויות ובתי מרקחת. אנו מעניקים שירותים גם לתעשיות המזון, תעשיות הכבדות, תעשיות חקלאות, היי טק ורפואה. לא בטוחים מה נכון עבורכם? הנה כמה נקודות למחשבה לפני שאתם בוחרים את מערכת האחסון הבאה. 

מידוף קל או כבד – בואו נכיר קודם 

זקוקים למדפים למחסן בואו נחשוב יחדיו מה המטרה של המחסן ואיזה סוג של סחורות הוא יכיל. אם מדובר במשקולות קלים ניתן לבדוק אופציה של מידוף קל המיועדת לבתים, משרדים קטנים ובינוניים. מערכות מדפים צבועות קלאסיק וסיסקו המשלבות נוחות, יעילות ונגישות. מדפי המתכת המודולריים קלים במיוחד ופשוטים להרכבה. המערכת בעלת עיצוב מושלם עם מגוון אביזרים משלימים סופר משדרגים. אנו מתמחים בתכנון גמיש של מערכות מדפים בהתאם לצרכים הייחודיים של הלקוח, מבחינת דרישות האחסון והתקציב. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים ואביזרים משלימים לאחסון יעיל ומותאם הכולל תקיות, קלטות, ציוד אלקטרוני, תרופות ועוד

הגודל כן משנה לאחר בחירת מידוף קל או כבד ?

אז עכשיו שאנחנו מבינים מה תרצו לאחסן נוכל לחשוב יחדיו על גודל המערכת האחסון הנכונה עבורכם. לא משנה אם מדובר במדפים לחנויות או מערכת למחסן תעשייתי הגודל הוא משמעותי. אנו מאמינים כי מערכת טובה המתוכננת נכון תפקידה להמציא עבורכם מקום שלא ידעתם שיש לכם. הכל תוך כדי שמירה על פונקציונליות. מערכת קומפקטוס היא מערכת מדפים חכמה בעלת פטנט ייחודי לנו. המדפים במערכת נעים על גבי מסילה ופותחים מעברים בין יחדת המדפים הרצויה.המערכת מתאימה גם במקרים של מידוף קל או כבד. למערכת מספר שיטות הנעה – ידנית, מכנית או חשמלית על פי כובד הפריטים המאוחסנים. 

מידוף קל או כבד זה אנחנו קומפקטוס עין החורש פתרונות אחסון חכמים

מאז 1960 קומפקטוס עין החורש תכננה וביצעה החברה מעל 30,000 פרויקטים גדולים וקטנים, הן במגזר הציבורי והן בפרטי. חברת קומפקטוס חרטה על דגלה את המכוונות ללקוח: הקשבה מתמדת, הבנה ומתן מענה יצירתי לבעיות הלקוח. החברה דוגלת בחדשנות ובפיתוח מוצרים חדשים במטרה להביא ללקוחותיה את המוצרים והפתרונות האיכותיים והחדשניים בתחומם, וזאת תוך שמירה על רמת מחירים תחרותית ונוחה.  זקוקים לפתרון מידוף קל או כבד צרו קשר. 

 

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור

מלא את הפרטים וניעץ לך ללא התחיבות

או התקשרו 077-2317294