מדפי מתכת

פתרונות אחסון קומפקטוס
יצירת קשר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מדפי מתכת

אנו מספקים מדפי מתכת קלי משקל וחזקים במיוחד, ברמה גבוהה ועם עמידות לקורוזיה.

שיטות ציפוי

מדפי המתכת שלנו מקבלים ציפוי חזק ועמיד לשמירה מפני חלודה ונזקים אחרים. אנו עובדים בשתי שיטות ציפוי: גילוון חם למראה מתכתי מבהיק, ואבקה אפוקסית למדפי מתכת צבעוניים.

גילוון חם

גילוון חם הוא תהליך בו טובלים ברזל או פלדה באמבטיה של אבץ מותך לייצור ציפוי עמיד ורב שכבות של סגסוגת ברזל אבץ ומתכת אבץ, המגן מפני קורוזיה. בזמן שהפלדה טובלת באבץ, מתרחשת תגובה מתכות בין הברזל בפלדה לאבץ המותך. תגובה זו הינה תהליך דיפוזיה, ולכן הציפוי נוצר באופן שווה על כל המשטחים ויוצר ציפוי חלק ואחיד.

שכבה זו אינה יכולה להחליד ולכן שומרת על מדפי המתכת גם בתנאי לחות ורטיבות כגון מחסנים או מעבדות. הגילוון מאפשר ניקוי קל של המדפים, ושומר על מראה מבריק וחלק לאורך זמן.

אבקה אפוקסית

ציפוי אבקה מבוסס אפוקסי מגן מפני קורוזיה ושחיקה. ציפוי הפולימר התרמוסטטי הוא קשה למגע ומציע גם עמידות כימית, גמישות והדבקה גבוהה. ציפוי אבקה מבוסס אפוקסי אינו מומלץ לסביבות רוויות מים או תחת כיפת השמיים (לדוגמא, שימושים חקלאיים), שם עדיף להשתמש במדפי אלומיניום.

השילוב הייחודי הזה של תכונות תרמיות, פיזיקליות, כימיות ומכניות הופך את האפוקסי לאידיאלי לשימוש כציפוי פונקציונאלי להגנה על מדפי מתכת מפני קורוזיה.

כל הצבעים בעולם

צבעי האפוקסי מגיעים בכל צבעי הקשת עפ"י מניפת הצבעים של ענקית הצבעים RAL. צבעי האפוקסי משדרגים את מדפי המתכת לאלמנט עיצובי יפהפה המתאים לכל סוגי המשרדים ולבית.

מערכת קומפקטוס – מערכת מדפים חכמה בפטנט ייחודי

מערכת קומפקטוס בהנעה מסילתית מאפשרת ניצול שטח אחסון מיטבי. המערכת יכולה להגדיל את הקיבולת של שטח האחסון עד פי 2.5 ומשמשת ספריות, ארכיונים, מחסנים, ועוד.

מדפים נעים על מסילה פותחים מעבר בין יחידת מדפים רצויה ומאפשרת לכם להכפיל את נפח האחסון בשטח. 

מערכת קומפקטוס מגיעה במספר שיטות הנעה (ידני, מכני או חשמלי) עפ"י כובד הפריטים המאוחסנים.

חברת קומפקטוס – מעל שישים שנות ניסיון באספקת מדפי מתכת

חברת קומפקטוס מספקת פתרונות אחסון מעל שישים שנה בלמעלה מ-30,000 פרויקטים. החברה מתמחה בניצול חכם של שטחי אחסון במטרה להגדיל את קיבולת האחסון בצורה האופטימלית. אנו מספקים מגוון פתרונות חכמים לאחסון כל סוגי המוצרים והסחורות.

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור

מלא את הפרטים וניעץ לך ללא התחיבות

או התקשרו 077-2317294