מדפי מתכת מודולריים

יצירת קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מדפי מתכת מודולריים

נעים להכיר, חלל מבוזבז!

הגדילו את חלל האחסון שלכם ע"י שימוש במערכות האחסון הקומפקטיות שלנו, וביטול המעברים הקבועים ושאר החללים אשר אינם מנוצלים.

אנו מספקים מדפי מתכת מודולריים חזקים ועמידים המתאימים לאחסון ותצוגה של כל סוגי המוצרים והסחורות.

מה הם מדפי מתכת מודולריים?

מדפי מתכת מודולריים הם מערכות אחסון המאפשרות שינוי והתאמה ידנית של גובה המדפים עפ"י צרכיכם. כיוונון המדפים נעשה ללא מעורבות של אנשי מקצוע או ציוד עבודה, בקלות ובמהירות.

מדפי מתכת מודולריים מספקים פתרונות אחסון לכל המוצרים מכל הגדולים, בהתאמה אישית.

יתרונות

מערכות של מדפי מתכת מודולריים מאפשרים אחסון יעיל ונוח במחסן, בחנות, במשרד, ובבית. המערכת מציעה תכולה גבוהה תוך ניצול אופטימלי של שטח המחסן ושמירה על נגישות, יעילות ונוחות. 

אנו מתמחים בתכנון גמיש של מערכות מדפים בהתאם לצרכים הייחודיים שלך, מבחינת דרישות האחסון והתקציב. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים ואביזרים משלימים לאחסון יעיל ומותאם במיוחד לתיקיות, קלטות, ציוד אלקטרוני, תרופות ועוד.

התאמה מושלמת

זקוקים למדפים שיתאימו לכם באופן מושלם? מדפי מתכת מודולריים של קומפקטוס מתאימים לאחסון במשקל קל ובינוני וניתנים לתכנון לפי מידות בהתאם לתנאי המקום ולסוג הפריטים המיועדים לאחסון. 

המדפים עשויים מתכת מגולוונת ועמידה במיוחד, המעניקה למדפים חוזק ויציבות. ניתן להרים ולהוריד כל מדף למרחקים המתחילים ב-2.5 ס"מ. הרכבה פשוטה מאפשרת חיסכון משמעותי בזמן ובהוצאות כספיות. 

מערכת מדפי קומפקטוס מגולוונים: אנו מייצרים מדפים מגולוונים במפעל שלנו בהתאם לדרישה ובמקביל מייבאים מדפי מתכת מודולריים מאת יצרני המדפים הטובים בעולם, כך שהלקוח יכול לבחור בהתאם למסגרת התקציב שלו.

מערכת קומפקטוס – מערכת מדפים חכמה בפטנט ייחודי

מערכת קומפקטוס בהנעה מסילתית מאפשרת ניצול שטח אחסון מיטבי. המערכת יכולה להגדיל את הקיבולת של שטח האחסון עד פי 2.5 ומשמשת ספריות, ארכיונים, מחסנים, ועוד.

מדפים נעים על מסילה פותחים מעבר בין יחידת מדפים רצויה ומאפשרת לכם להכפיל את נפח האחסון בשטח. 

מערכת קומפקטוס מגיעה במספר שיטות הנעה (ידני, מכני או חשמלי) עפ"י כובד הפריטים המאוחסנים.

חברת קומפקטוס – מעל שישים שנות ניסיון באספקת מדפי מתכת מודולריים

חברת קומפקטוס מספקת פתרונות אחסון מעל שישים שנה בלמעלה מ-30,000 פרויקטים. החברה מתמחה בניצול חכם של שטחי אחסון במטרה להגדיל את קיבולת האחסון בצורה האופטימלית. אנו מספקים מגוון פתרונות חכמים לאחסון כל סוגי המוצרים והסחורות.

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור

מלא את הפרטים וניעץ לך ללא התחיבות

או התקשרו 077-2317294