מדפים לחנויות

פתרונות אחסון קומפקטוס
יצירת קשר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מדפים לחנויות

נעים להכיר, חלל מבוזבז!

הגדילו את חלל האחסון שלכם ע"י שימוש במערכות האחסון הקומפקטיות שלנו, וביטול המעברים הקבועים ושאר החללים אשר אינם מנוצלים.

אנו מציעים פתרונות אחסון ומדפים לחנויות מכל הסוגים.

מדפים לחנויות נעליים

חנויות נעליים זקוקות לפתרונות אחסון קומפקטים כמעט יותר מכל חנות אחרת. ככל שיש להם יותר מקומות לאחסן נעליים, כך הם יכולים למכור יותר נעליים בכל המידות, בכל הצבעים ובכל הדגמים בנוסף אנו מספקים מדפים למחסן החנות. הבעיה העיקרית של מרבית חנויות הנעליים זה מחסור בשטח אחסון – ואנחנו כאן כדי לפתור את זה!

מדפים לחנויות בגדים

חנויות בגדים דורשות מדפים הן לתצוגה והן לאחסון. אנו מספקים מדפים לחנויות בגדים במגוון צבעים ועיצובים, כולל פתרונות אחסון לתלייה. אנו מספקים פתרונות אחסון המאפשרים ניצול מיטבי של שטח המחסן והחנות. פתרונות האחסון של קומפקטוס מאפשרים לכם להחזיק סחורה רבה ומגוונת יותר וכך לשפר את שביעות רצון הלקוחות ולשפר את המכירות.

פתרונות אחסון לקמעונאי מזון

אנו מספקים מדפים למכולות וסופרים בכל הגדלים לאחסון ותצוגה של מוצרי מזון, טואלטיקה, סחורה, תרופות ותוספי מזון, מוצרים כבדים ועוד. אנו מספקים גם מערכות מדפים למשרד מלאות ופתרונות מותאמים אישית.

צרכי הלקוח ורעיונות משתנים כל העת ומחלקת העיצוב והפיתוח הטכני שלנו עובדים קשה כדי למצוא פתרונות חדשניים שיכולים לספק פתרונות מתאימים וארוכי טווח. מגוון האביזרים והעיצובים המיוחדים שלנו מתרחב כל העת, ואנו לא מפסיקים לחשוב על פטנטים ורעיונות שונים לאחסון המושלם. כתוצאה מכך המדפים לחנויות שלנו מותאמים תמיד לדרישות תצוגה ולוגיסטיקה בחנויות. מומחיותם של המעצבים ומנהלי הפרויקטים שלנו מבטיחה שהפרויקט שלכם מנוהל תמיד בצורה מושלמת דרך שלבי ההתאמה השונים.

מערכת קומפקטוס – מערכת מדפים חכמה בפטנט ייחודי

מערכת קומפקטוס בהנעה מסילתית מאפשרת ניצול שטח אחסון מיטבי. המערכת יכולה להגדיל את הקיבולת של שטח האחסון עד פי 2.5 ומשמשת ספריות, ארכיונים, מחסנים, ועוד.

מדפים נעים על מסילה פותחים מעבר בין יחידת מדפים רצויה ומאפשרת לכם להכפיל את נפח האחסון בשטח. 

מערכת קומפקטוס מגיעה במספר שיטות הנעה (ידני, מכני או חשמלי) עפ"י כובד הפריטים המאוחסנים.

חברת קומפקטוס – מעל שישים שנות ניסיון באספקת מדפים לחנויות

חברת קומפקטוס מספקת פתרונות אחסון מעל שישים שנה בלמעלה מ-30,000 פרויקטים. החברה מתמחה בניצול חכם של שטחי אחסון במטרה להגדיל את קיבולת האחסון בצורה האופטימלית. אנו מספקים מגוון פתרונות חכמים לאחסון כל סוגי המוצרים והסחורות.

 

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור

מלא את הפרטים וניעץ לך ללא התחיבות

או התקשרו 077-2317294