איך מתכננים את האחסון במשרד?

פתרונות אחסון קומפקטוס
יצירת קשר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איך מתכננים את האחסון במשרד?

אז אומרים שהדפוס עבר מהעולם, אם ככה כנראה לא שאלו את המומחים הנכונים. אנחנו בקומפקטוס, פתרונות אחסון מלווים חברות קטנות וגדולות בתכנון האחסון במשרד. אנחנו יודעים שהדפוס פה להישאר גם עוד המון שנים. במשרדים רבים כמו משרדי עורכי דין ורואי חשבון יש צורך במסמך המקורי ועותק סרוק אינו קביל בבית המשפט. פה אנחנו, קומפקטוס פתרונות לאחסון נכנסים לתמונה. יש לנו פתרונות רבים ומגוונים לכל משרד בכל גודל ולכל צורך. החל ממדפים בודדים המותקנים על שולחנות עבודה ועד לארונות אחסון דקורטיביים המוצבים בחלל הפתוח, מדפי משרדים ממלאים תפקיד בין אם מדובר במדפי תיוק טיפוסיים המונחים על הקיר, ובין אם מדובר בפתרונות אחסון למשרד לכל החומרים הרלוונטיים. איך מתכננים את האחסון במשרד? יוצרים קשר עם המומחים בקומפקטוס עין החורש. כבר למעלה משישים שנה שאנחנו דואגים לאחסן הכל. 

כיצד בוחרים  ואיך מתכננים את האחסון במשרד?

בעבר נחשב ריהוט תעשייתי לרהיט אפור ועם לוק קר ומנוכר. כיום הריהוט למשרד הוא מעוצב ועדכני וסופר פרקטי. אנו מובילים קו עיצובי חדש הכולל את מערכת קומפקטוס, מערכת מדפים חכמה בפטנט ייחודי. מערכת קומפקטוס בהנעה מסילתית מאפשרת ניצול שטח אחסון מיטבי. המערכת יכולה להגדיל את הקיבולת של שטח האחסון עד פי 2.5 ומשמשת ספריות, ארכיונים, מחסנים, ועוד… מדפים נעים על מסילה פותחים מעבר בין יחידת מדפים רצויה ומאפשרת לכם להכפיל את נפח האחסון בשטח.  מערכת קומפקטוס מגיעה במספר שיטות הנעה (ידני, מכני או חשמלי) עפ"י כובד הפריטים המאוחסנים.

מתלבטים איך מתכננים את האחסון במשרד? – פנו אלינו לקומפקטוס  עין החורש

קומפקטוס עין החורש הינה החברה הוותיקה והמובילה בישראל לייצור, פיתוח ושיווק של פתרונות אחסון למשרד מתקדמים בכלל, וניצול ושימוש יעיל של השטח. כבר למעלה משישים שנה אנו מתכננים ומתקינים פרויקטים גדולים וקטנים. יש לנו פתרונות מגוונים בעבור כולם: החל ממדפים למשרד ועד אבזור מחסני ענק. אנו מעניקים גם שירותים למוזיאונים וארכיונים, ספריות, חנויות ובתי מרקחת, מפעלי תעשיה, חברות היי טק, חקלאות ורפואה. מאז 1960 החברה תכננה וביצעה מעל 30,000 פרויקטים. חברת קומפקטוס חרטה על דגלה את המכוונות ללקוח: הקשבה מתמדת, הבנה ומתן מענה יצירתי לבעיות הלקוח. החברה דוגלת בחדשנות ובפיתוח מוצרים חדשים במטרה להביא ללקוחותיה את המוצרים והפתרונות האיכותיים והחדשניים בתחומם, וזאת תוך שמירה על רמת מחירים תחרותית ונוחה.  זקוקים לפתרון מידוף צרו קשר בהקדם. 

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור

מלא את הפרטים וניעץ לך ללא התחיבות

או התקשרו 077-2317294