אחסון ציוד לעסק לטווח רחוק

פתרונות אחסון קומפקטוס
יצירת קשר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אחסון ציוד לעסק לטווח רחוק

כל עסק צריך מחסן מסודר, נוסף לסידור העסק עצמו בצורה מאורגנת. בין אם אתם זקוקים למחסן לצורך אחסון סחורה או ציוד עבודה, חשוב שיהיו לכם פתרונות מידוף שיענו על כל הדרישות שלכם בהתאם לענף שבו אתם עוסקים זה יכול להיות עסק לקוסמטיקה, כמו חנות או מכון יופי, או עסק מזון שמייצר או מוכר ומגיש אותו. החשיבות של ארגון המחסנים והמדפים לתצוגה גדולה. הסדר והארגון חשובים לא רק ללקוח שבא לקנות ולבחור אלא גם לתחושה שלו שהעסק מוכר מוצרים בתוקף, יעילים ואמינים משום שהוא מתייחס ברצינות גם לסחורה ולציוד שלו באותה רצינות.

סדר וארגון למעקב יעיל

סיבה נוספת למצוא מדפים לעסק שעושים עבודה טובה בארגון היא הצורך במעקב, אם כדי לדווח לרשויות ולהכניס את הכמויות לחישובים ואם כדי להזמין בזמן את המלאי הבא מספקים. מי שאינו יודע מה יש לו בעסק לא יוכל לעולם לשלוט בתזרים המזומנים שלו, תמיד ירדוף אחר ציוד וסחורה שכבר יש לו אבל הוא אינו יכול למצוא על המדפים וגם לא יוכל להרוויח מהמכירה או מהעבודה ללקוחות. דיווחים נכונים לרשויות מונעים מכם גם את החשד להסתרת מלאי והכנסות ולכן זה חשוב שהכל יהיה גלוי ונגיש וזמין לספירת המלאי המתבקשת כדי לדעת איפה אתם עומדים. זה הא'-ב' של כל עסק ושל כל מי שרוצה להרוויח ממשלח ידו.

בטיחות מעל הכל

נגישות של ציוד ומלאי היא חשובה במיוחד כאשר מדובר בכמויות גדולות, ואז יש לאחסן אותם בצורה בטוחה ונוחה. נוחות הגישה למדפים לחניות אינה יכולה לבוא על חשבון בטיחות ולהפך. הן תמיד צועדות יד ביד וקל למצוא היום פתרונות מידוף שיכולים לשלב זאת בהצלחה. כונניות, רמפות, אצטבאות, מדפים גבוהים ומלגזות הם חלק מההיצע שיש היום לכל מי שרוצה להתקין מדפים לעסק שהם גם בטוחים. זה כולל גם תו תקן לחומרים שמהם עשויים המדפים אבל גם השיטות והטכניקות השונות שממציאים היום כדי לנצל במלואו אל החלל בחנות או במחסן. כך אתם יכולים לחסוך מקום אבל גם לשמור על נוחות, נגישות ובטיחות בכל חומר וציוד שאתם רוצים לאחסן בעסק.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור

מלא את הפרטים וניעץ לך ללא התחיבות

או התקשרו 077-2317294